Trzustka

Krem do cery trądzikowej

Krem do cery trądzikowej
5 (100%) 8 ocen

Cera trądzikowa charakteryzuje się rozszerzonymi porami, tłusta skóra, jak również wszelkimi przebarwieniami. Aczkolwiek problem trądziku może dotknąć także osoby, które nie mają cery tłustej. W takim przypadku niezwłocznie należy udać się do dermatologa, który ustali z nami odpowiedni plan kuracji. W większości przypadków będzie to zastosowanie kremu nawilżającego do cery trądzikowej. Bowiem odpowiedni krem nawilżający do cery trądzikowej będzie miał dobre zastosowanie zarówno przy cerze dojrzewającej, jak i tej dojrzałej, gdyż również osoby dojrzałe mają problem z tą chorobą.

Krem nawilżający do cery trądzikowej powinien przede wszystkim być wykonany wyłącznie z naturalnych składników. Do kremu takiego należy zaliczyć w szczególności krem do cery trądzikowej Sevolium. Bowiem w swoim składzie zawiera on takie składniki, jak: ekstrakt z lukrecji, ekstrakt z nagietka, wyciąg z drożdży, wyciąg z liści i kory, jak również nanozłoto, cynk oraz miedź. Jeżeli chodzi o ekstrakt z lukrecji to ma on wpływ na redukcję wyprysków, jak również reguluje pracę gruczołów łojowych. Działa antyoksydacyjnie oraz regeneruje cerę i rozjaśnia przebarwienia. Z kolei ekstrakt z nagietka bogaty jest w kwasy organiczne, przyśpiesza gojenie uszkodzeń skóry, a także działa bakteriobójczo i przeciwzapalnie. Natomiast jeżeli chodzi o wyciąg z drożdży to jest to składnik bogaty w aminokwasy oraz sole mineralne i witaminy. Ten rodzaj kremu do cery trądzikowej możemy znaleźć na stronie internetowej Sevolium. Wobec czego skutecznie redukuje blizny i zapobiega powstawaniu nowych. Odpowiedni krem nawilżający do cery trądzikowej nie może zawierać w swoim składzie żadnych barwników, ani konserwantów. Kremy nawilżające do cery trądzikowej powinny mieć kompleksowe właściwości. Głównym problemem pozostałych kremów do cery trądzikowej jest, iż zamykają one pory. W związku z czym stosowanie takich preparatów byłoby zabójcze dla pacjentów. Dlatego też krem Sevolium został stworzony z myślą o tych pacjentach, którzy do tej pory nie mogli nabyć dla siebie odpowiedniego produktu. Zalecana jest stosowanie tego kremu zarówno rano, jak i wieczorem, ponieważ podczas trądzik ważna się konsekwencja i systematyczność. Pomocne w walce z trądzikiem będą również zioła, takie jak: pokrzywa, rumianek, czystek, czarny bez. Należy także pamiętać o tym, iż ograniczenie, bądź całkowite wyeliminowanie alkoholu daje większe szanse, na szybszy powrót do zdrowia. Powinniśmy także unikać stresujących sytuacji, jak również męczących treningów, nagłego spadku wagi oraz zamian klimatycznych. Bowiem wszystkie te czynniki mają ścisły związek z naszą walką o piękniejszy wygląd i lepsze samopoczucie.

Zobacz ranking – TOP MAŚCI NA TRĄDZIK: http://www.tlusta-skora.pl/top-5-masci-na-tradzik-bez-recepty/

Trądzik jest problemem, który dotyka ponad dziewięćdziesiąt procent ludności, jest to więc zdecydowanie więcej, niż w przypadku innych schorzeń skórnych. W związku z czym pielęgnacja cery trądzikowej zabiera więcej czasu niż pielęgnacja innego rodzaju skóry. Konieczne jest odpowiednie tonizowanie, oczyszczanie, jak również nawilżanie. Krem do cery trądzikowej powinien z związku z tym spełniać wszystkie te kryteria. Raz na jakiś czas dobrze jest również pójść do kosmetyczki, w celu naturalnego oczyszczenia naszej twarzy.

Należy także pamiętać o wyeliminowaniu złych zwyczajów, takich jak:

  • brak odpoczynku
  • brak świeżej i czystej pościeli
  • brak czystych ręczników

Należy również pamiętać, iż skóra trądzikowa nie lubi słońca. Należy zwrócić na to uwagę szczególnie podczas wakacji.

Odpowiedź do artykułu “Krem do cery trądzikowej

  1. Ewcia

    Sevolium naprawde takie dobre czy to jednak wielka sciema?? Walcze z tradzikiem juz tyle lat a nie chce poraz 235 brac tabletek bo juz mam dosc

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

59 − = 55